پیامبر اکرم صلّى اللّه علیه و آله فرمود : هیچ تهیدستی سخت تر از نادانی و هیچ مالی سودمندتر از عقل نیست .

پنجمین دوره تورنمنت بین المللی ترکیه؛ تکواندوکاران نوجوان کشورمان حریفان خود را شناختند

 پس از وزن کشی و با انجام قرعه کشی، نوجوانان کشورمان حریفان خود را در پنجمین دوره تورنمنت بین المللی ترکیه شناختند و از فردا (دوشنبه) به مصاف رقبای خود می روند.  turkish open B

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های تیم‌های ملی تکواندو نوجوانان دختر و پسر کشورمان که با تصمیم کادرفنی و برای حضوری قدرتمند در مسابقات کسب سهمیه المپیک و قهرمانی نوجوانان جهان 2018، در تورنمنت بین‌المللی ترکیه (G1) شرکت کرده‌اند، از فردا (دوشنبه) آغاز می‌شود.

این رقابت‌ها از امروز(یکشنبه) آغاز و به مدت 4 روز و با حضور 2400 شرکت کننده در دو بخش کیوروگی و پومسه و در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان پیگیری می‌شود که از این تعداد 701 نفر (385 پسر - 316 دختر) در رده سنی نوجوانان بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

مبارزات نوجوانان پسر فردا (دوشنبه - 23 بهمن‌ماه) و طی یک روز برگزار می‌شود و پیکارهای گروه دختران نیز در 5 وزن نخست فردا و در 5 وزن پایانی روز سه شنبه (24 بهمن ماه) پیگیری خواهد شد.

پس از وزن کشی، قرعه کشی این دوره از رقابت‌ها انجام و نمایندگان کشورمان رقبای خود را شناختند.


گروه پسران///

حسین لطفی هوگوپوش وزن 45- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده آذربایجان خواهد رفت. لطفی در صورت برتری با تکواندوکار کشور میزبان مبارزه می‌کند.

آرین آرش در وزن 48- کیلوگرم ابتدا باید تکواندوکار قزاقستان دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا نونهالان 2015 را از پیش رو بردارد و در ادامه به مصاف نماینده ترکیه برود.

امیر ولی‌پور نماینده وزن 51- کیلوگرم در نخستین گام رو در روی نماینده ترکیه قرار می‌گیرد و پس از آن نیز دیگر نماینده میزبان را پیش رو دارد.

ابوالفضل حاتمیان در وزن 55- کیلوگرم ابتدا با هوگوپوش ترک مبارزه می کند و پس از آن نیز باید به مصاف برنده اوکراین و ترکیه برود. امیرسینا بختیاری دیگر نماینده کشورمان در این وزن و در آن سوی جدول در گام نخست با هوگوپوش قزاق پیکار خواهد کرد و در ادامه باید تکواندوکار ترکیه را شکست دهد.

محمداحسان مهاجری هوگوپوش وزن 59- کیلوگرم در دور نخست تکواندوکار ترکیه را در پیش دارد و پس از آن با برنده دیدار قزاقستان و ترکیه مبارزه می کنند. حامد اصغری دیگر نماینده کشورمان در این وزن و آن سوی جدول ابتدا به مصاف هوگوپوش نماینده میزبان می رود و در صورت برتر باید با برنده ترکیه و آذربایجان مبارزه کند.

عرفان مرادی در وزن 63- کیلوگرم در اولین دیدار باید با برنده ترکیه و بلغارستان مبارزه کند. علیرضا یعقوب تبار در این وزن و در آن سوی جدول نیز در گام نخست باید به مصاف برنده پیکار قزاقستان و ترکیه مبارزه کند.

محمد مهدی عمادی تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم ابتدا رو در روی نماینده میزبان قرار می گیرد و پس از آن باید به مصاف نماینده قزاقستان برود. اشکان زحمتکشان دیگر نماینده این وزن در اولین مبارزه باید نماینده نروژ را شکست دهد و پس از آن به مصاف هوگوپوش ترکیه می رود.

امیرحسن بهرآبادی در وزن 73- کیلوگرم در نخستین گام باید با برنده ترکیه و بلژیک مبارزه کند.

محمدعلی خسروی هوگوپوش وزن 78- کیلوگرم کشورمان در اولین پیکار رو در روی تکواندوکار ترکیه قرار می گیرد. در آن سوی جدول محمد خانی ابتدا به مصاف نماینده میزبان می رود و پس از آن باید هوگوپوش یونان را شکست دهد.

نیما مهرعلی در وزن 78+ کیلوگرم ابتدا با نماینده میزبان مبارزه می کند و پس از آن باید برنده ترکیه و یونان را از پیش رو بردارد.


گروه دختران///

مریم حاج علیزاده هوگوپوش وزن 42- کیلوگرم در نخستین گام به مصاف تکواندوکار ترکیه می رود و در ادامه نیز باید با دیگر نماینده میزبان مبارزه کند. مبینا کلی‌وند دیگر نماینده کشورمان در این وزن و در آن سوی جدول رو در روی هوگوپوش ترکیه قرار می‌گیرد. مهلا مومن زاده در وزن 44- کیلوگرم در اولین پیکار باید با نماینده ترکیه مبارزه کند و پس از آن باید به مصاف برنده دیدار اتریش و ترکیه برود.

غزل سلطانی در وزن 46- کیلوگرم در نخستین دیدار با نماینده میزبان مبارزه خواهد کرد. زهرا علیزاده دیگر نماینده ایران در این وزن و در آن سوی جدول ابتدا باید با هوگوپوش میزبان دیدار کند.

مریم ملکوتی خواه هوگوپوش وزن 49- کیلوگرم کشورمان ابتدا رو در روی برنده دیدار تونس و ترکیه قرار می گیرد. نرگس میرنورالهی در وزن 52- کیلوگرم در نخستین گام با نماینده ترکیه مبارزه می کند و پس از آن به مصاف تکواندوکار تونسی خواهد رفت. فاطمه جعفری دیگر نماینده این وزن و در آن سوی جدول ابتدا رو در روی هوگوپوش میزبان قرار می‌گیرد.تبلیغات

021                                                                                                                                                                          

2

 

 

g1