پیامبر اکرم صلّى اللّه علیه و آله فرمود : هیچ تهیدستی سخت تر از نادانی و هیچ مالی سودمندتر از عقل نیست .

پوراسماعیل نتیجه را به حریف نامدار کره‌جنوبی واگذار کرد

 زهرا پوراسماعیل نماینده سنگین وزن کشورمان با قبول شکست برابر نماینده قدرتمند کره‌جنوبی از راهیابی به مرحله بعد بازماند و از دور مسابقات گرنداِسلم 2017 کنار رفت.  zahra ouresmaeil B

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات "گرند اِسلم" تکواندو با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه زنان و مردان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها به صورت سری انجام می‌شود که سری اول از ساعت 3:30 امروز (شنبه - 9 دی‌ماه) در اوزان 80- کیلوگرم مردان و 67+ کیلوگرم زنان در حال برگزاری است که زهرا پوراسماعیل نماینده وزن 67+ کیلوگرم کشورمان به عنوان نخستین نماینده ایران بر روی شیاپ‌چانگ رفت.

پوراسماعیل در نخستین دیدار به مصاف «سائه بوم آن» تکواندوکار کره‌ای رفت که در پایان این مبارزات حساس و نزدیک زهرا نتیجه را 11 بر 8 واگذار و در نهایت شایستگی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

«سائه بوم» از سال 2006 حضور در میادین مختلفی را تجربه کرده و 18 مدال در کارنامه دارد که از مهمترین آنها می‌توان به نشان برنز (2017) و نقره (2011) قهرمانی جهان، طلای بازی‌های یونیورسیاد 2017، برنز گرندپری 2017 و طلای قهرمانی آسیا 2016 اشاره کرد.

هدایت پوراسماعیل برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی است.

گفتنی است؛ به قهرمان این رقابت‌ها 70 هزار دلار (49 هزار دلار برای بازیکن و 21 هزار برای مربی)، نایب قهرمان 20 هزار دلار (14 هزار برای بازیکن و 6 هزار برای مربی) و نفر سوم 5 هزار دلار (3500 دلار برای بازیکن و 1500 دلار مربی) پاداش تعلق می‌گیرد.


تبلیغات

021                                                                                                                                                                          

2

 

 

g1

آمار بازدیدکنندگان