پیامبر اکرم صلّى اللّه علیه و آله فرمود : هیچ تهیدستی سخت تر از نادانی و هیچ مالی سودمندتر از عقل نیست .

تیم های حاضر در هشتمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا

 

هشتمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه‌هاي آسيا از روز دوشنبه (3 اردیبهشت ماه) به مدت دو روز به میزبانی هیات تکواندو استان البرز و در سالن "انقلاب" شهر کرج برگزار خواهد شد.

 jam bashgahhaye asian 2018 B2

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكواندو، هشتمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از روز دوشنبه (3 اردیبهشت‌ماه) به مدت دو روز با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی و باشگاه مقاومت از ایران، پاکستان یک و دو، تیم‌ملی و صنایع میلان فنی از افغانستان، پلیس و البصره از عراق به میزبانی هیات تکواندو استان البرز و در سالن "انقلاب" شهر کرج برگزار می‌شود.

این دوره از رقابت‌ها در 8 وزن 54-، 58-، 63-، 68-، 74-، 80-، 87- و 87+ کیلوگرم پیگیری خواهد شد.

بر اساس برنامه اعلامی از سوی کمیته مسابقات، روز یکشنبه (2 اردیبهشت‌ماه)، ورود، ثبت نام، جلسه داوران، وزن‌کشی اوزان (54-، 63-،87- کیلوگرم)، قرعه‌کشی تمامی اوزان تیم‌ها انجام می‌شود و مبارزات هوگوپوشان نیز از روز دوشنبه (3 اردیبهشت‌ماه) آغاز می‌شود.

همچنین وزن کشی اوزان 58-، 68-، 80- و 87+ کیلوگرم روز دوشنبه (3 اردیبهشت ماه) انجام خواهد شد.

در دوره گذشته این رقابت‌ها، تیم شهرداری ورامین موفق شد برای سومین سال متوالی عنوان قهرمانی را کسب نماید، تیم شهدای مدافع حرم ساری بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم باشگاه مقاومت و عمان نیز بر سکوی سوم و چهارم قرار گرفتند.

گفتنی است؛ مسابقات جام باشگاه‌هاي آسيا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتيب 10، 6 و 3.6 امتياز در راستای افزایش رنكينگ المپيك تعلق می‌گیرد.

 


تبلیغات

021                                                                                                                                                                          

2

 

 

g1

آمار بازدیدکنندگان